Трансфер Барахас аеродром Мадрид

Што е пренос на аеродром Барахас? Очигледно шатл-служба или пренос, носи патникот или патници од аеродромот во Мадрид Barajas, до точка на Мадрид (хотел или AVE железничка станица) или друг близина на градот како што се; Лас Rozas, Pozuelo de Alarcon, Mostoles, Leganes, Фуенлабрада, Parla, Пинто, Coslada, Сан Фернандо де Хенарес, Торехон де Ардос, Алкала де Хенарес, Torrelodones;
Исто така е можно да се преведат патници, од центарот на Мадрид до аеродромот Адолфо Суарез Мадрид Барахас; Chamartín станица Аточа AVE или било кој хотел, во секој случај, ако сакате да ја напушти Заедницата на Мадрид, како Барселона, Севиља, Малага, Саламанка, Авила, Segovia, Толедо или на друго место во Шпанија. Можете да го направите без сомнение и да патувате, но запомнете дека е само Ида или Вулета

Круг патување

Што е Враќање шатл-служба: Прво над сите ние мора да се има на ум дека враќањето на услугата, можете да ги собереш вашите гости, партнери, семејството или пријателите, во точка на Мадрид, како пример хотелот Палас или железничка станица Аточа (Мадрид), а потоа да ги однесе до друга дестинација како Толедо, поаѓање во 09: 00 часа (или договореното време), а потоа ги собереш, кога тие стави во договорот.
Оваа услуга, ако е задржана, мора прво да знае дека патувањето не значи дека возачот е со вас, но дека тоа ќе биде услуга за трансфер со заокружен пат.

2 патување или повеќе денови

2 патување до повеќе денови? За да патувате од 2 до 6 или дури 30 денови или повеќе, било од Шпанија или од Европа, можете да сметате на нас; бидејќи ние честопати ги изведуваме овие патувања со тренери или автобуси во Мадрид, со маршрута што ќе ни ја испратите, и ние ќе ве известам и ние ќе го процениме што е можно поскоро; Удобно е да ги испратиме нашите реклами, комплетен маршрут, на е-пошта info@torresbus.es; со детали за секоја услуга што треба да се извршува секој ден, за да можат да ви дадат најдобра цена оптимизирана.

Пример: Диа 1 Мадрид - Валенсија - ден 2 Валенсија - Барселона - Денот на Барселона во посета на 3 - 4 Денот на Барселона - Лурд - Лурд ден 5 - 6 Lordes ден - Сан Себастијан - Бургос - Мадрид

Автобус, тренер и минибус ангажира Мадрид Торрес Автобуска SL

Што е најдобро цена за изнајмување минибус или изнајмување на автобус во Мадрид ?

Зошто да ја најмиме автобуската компанија Торрес Бус?

      • Ние сме квалификувани професионалци, со искуство на повеќе 50 години посветени на работа и вокација на дискрециониот превоз на патници и патници по патот. Во нашиот тим имаме широк и модерен спектар комбини, комбиња, минибуси, микробуси, минибуси, минибуси, тренер, тренери, со што се нуди широк каталог на можности за извршување на приход на кое било возило.

Подолу можете да видите секое возило што го имаме на располагање за изнајмување:

Изнајмување минибус во Мадрид Што нудиме?

изнајмување седан мадирид 3 седишта

изнајмување седан мадирид 3 седишта

Луксузни автомобили - ВИП

Луксузни автомобили со возач, со капацитет за патници на 3 / 4, уживајте во приватна услуга, автомобил со возач, за вашата свадба или пренос, бидејќи во нашето високо-квалитетно возило ќе одите удобно.

Барање

Минивен 7 квадрати

Треба изнајми ван, комби или исто така a минибус да се направи пренос на, аеродромски трансфер или оди со своите деца до дестинација?

Барање

Минивен 7 ВИП

ВИП мини-изнајмување во Мадрид, за компании, трансфер на менаџери, конгреси или едноставно диплома или свадба.

Барање

Минибуси 16 седишта

Изнајмување на минибуси во Мадрид, лесно, Торес автобус имаш мини автобус или минибуси за сите видови настани, трансфери, екскурзии и свадби.

Барање

Microbus 16 VIP седишта

Со неспоредлив комфор, нашите изнајмување на 16 Vip микробиолошки седишта, Најзначајните има најнови удобности за поудобно и пријатно патување.

Барање

Минибус 25 VIP седишта

Направете го изнајмување минибус или мини автобус 25 седишта Vip, да се издвоите во вашиот службено патување o конгрес како резултат.

Барање

изнајмување минибуси и минибуси минибуси 16 седишта

изнајмување минибуси и минибуси минибуси 16 седишта

Минибуси 25 квадрати

Вработи го изнајмување минибуси или мини автобус 25 места за свадба, конгреси, семејни собири тоа е полесно

Барање

Минибуси 35 седишта

Изнајмување минибуси на 35 Plazas за групи, училишта, сите видови на настани кои треба да се направат со изнајмување минибус или мини автобус, Како заклучок, тоа е добра опција.

Барање

35 тренер ВИП седишта

ВИП тренинг вработи од седиштата 38 или ВИП мини-автобус за најелегантни услуги за сите луксузни

Барање

54 тренер ВИП седишта

Изнајмување 54 автобус ВИП седишта препорака за патувања на директори, компании и можеби за позначајни клиенти.

Барање

Големи автобуси на седиштата 54

Изнајмување на автобуси 54 Plazas за патници од секаков вид на настани и особено релевантни за економските цени

Барање

автобуси и тренери на седиштата 70

Тренер изнајмува 70 седишта Екстремно долги 15 метри каде што можете да се соберат до квадрати на 70 или веќе да бидете ваши свадбени гости.

Барање

Прво, побарајте мини буџет за автобуси, без обврски, опишувајќи го типот на услугата или рутата што сакате да ја направите, свадбата, патувањето, екскурзијата, трансферот на аеродромот итн.

тренер за изнајмување во Мадрид со возач

тренер за изнајмување во Мадрид со возач

Исто така сите наши флота на тренери, автобуси, мини-автобуси, минибуси и минибуси тие имаат климатизација, лежалки, радио, MP3, DVD, затемнети прозорци, кожа детали, фрижидер, WC (Само на автобуси од 50 до 71 квадрати), пространи багажни лавици, па ако сакате услуги ВИП со еден од нашите автобуси и сакате WIFI можете да го побарате за време на составувањето на буџетот.

Автобус, тренер, мини автобус и минибус ангажира Мадрид Торес автобус SL

Нашиот персонал е професионална, е во континуирана обука, покрај тоа тие се луѓе, ефикасни, а со желба да му помогнат на клиентот, во она што е на нивните прсти, имаме возачи со јазици, двојазичен (Шпански / англиски) високо ниво, по барање.

La клиент Тоа е исклучително, па затоа се обидуваме да го оптимизираме барањето на клиентот, советувајќи; секогаш да ја одберете најдобрата опција, така што кога патувате со нашите автобус компанија или да се направи тренер за изнајмување, не грижете се за ништо; туку само да уживате во вашата патување, трансфер аеродром, хотел, екскурзија, свадба, заедница, Итн

Изнајмување на свадбен автобус и секоја услуга превоз на патници по пат во целина.

Нашето знаење и искуство во секторот, ни овозможува лесно и брз одговор, затоа, секогаш можеме да му понудиме на клиентот, а изнајмување автобуси со оптимизирани сервиси, и најдобар квалитет и цена на пазарот, секогаш во согласност со претензии и барање на буџетот што ни прават нашите клиенти.

Зошто изнајмување или изнајмување автобус, тренер или мини-автобус во заедницата на Мадрид?

1.- Затоа што ние обезбедуваме професионално знаење во светот на патниот сообраќај, нашиот возачите се професионалци и нашата служба за корисници е беспрекорна; 24 часови на ден и со персонализирани совети.

2.- Затоа што Имаме тип на автобус, минибус или минибус кој најдобро одговара на вашето патување o услуга, со најсовремени технологии за безбедност и удобност и секогаш по најдобра цена.

3. - Затоа што нашите професионални возачи секогаш го следат поудобен и побрз начин, за да биде на време на дестинацијата и секогаш внимателно со вашата безбедност.

4. - Затоа што сме една автобуска компанија, изнајмување автобуси и минибуси ние се грижиме за изборот на најдобрите возила, така што во секој случај, тие ќе се прилагодат на клиентот.

5.- Затоа што Го посветуваме потребното време за да создадеме пат или услуга, советување на клиентот во најдобра опција и сè оди совршено

изнајмување на автобус, изнајмување на автобус, изнајмување на автобус, минибус, минибус, изнајмување минибус, изнајмување на микробус

изнајмување на автобус, изнајмување на камп, изнајмување на автобус, минибуси, минибуси, изнајмување минибус, за изнајмување микробус

информации на компаниите да бидат способни да изнајми мини автобус

Затоа се сметаме за најдобра или најдобра опција за вас, ни се јавите и стапи во контакт со нас

Не двоумете се да ни пишете од Whatsapp или да не повикате во Телф. + 34 607372252 !!

Изнајмување на минибуси Свадби Мадрид и Толедо