Transferimi i Aeroportit Barajas Madrid

Çfarë është një transferim aeroportesh Madrid Barajas? Është e qartë se një shërbim transferimi ose transferimi do të marrë pasagjerët ose udhëtarët, nga aeroporti i Madridit Barajas, në një pikë në Madrid (stacioni i hotelit apo AVE) ose në një qytet tjetër aty pranë; Las Rozas, Pozuelo de Alarcon, Mostoles, Leganes, Fuenlabrada, Parla, Pinto, Coslada, San Fernando de Henares, Torrejon de Ardoz, Alcala de Henares, Torrelodones;
Është gjithashtu e mundur për të transportuar pasagjerë, nga qendra e Madridit në Adolfo Suarez Madrid Barajas Airport; Stacioni Chamartin, Atocha AVE ose ndonjë hotel, në çdo rast nëse dëshironi të largoheni nga bashkësia e Madridit, si Barcelona, ​​Sevilja, Malaga, Salamanca, Avila, Segovia, Toledo apo vende të tjera në Spanjë. Ju mund ta bëni këtë pa dyshim dhe të udhëtoni, por mbani mend se është vetëm Ida ose Vuleta

Udhëtimi rrumbullakët

Cili është shërbimi i transferimit të rrumbullakët? Para së gjithash, së pari duhet të marrim parasysh se shërbimi i udhëtimit të rrumbullakët është të marrësh mysafirët, partnerët, familjen ose miqtë, në një pikë në Madrid, si shembull Palace Hotel ose stacionin e trenit atacha (Madrid) dhe pastaj dërgoni në një pikë tjetër destinacioni si Toledo, nisja në 09: 00 orë (ose koha që mban mend) dhe merreni më vonë, në kohën kur ata janë vënë në kontratë.
Ky shërbim, nëse rezervohet, duhet së pari të dijë se udhëtimi nuk nënkupton që shoferi është me ju, por se do të jetë një shërbim i transferimit të udhëtimit të rrumbullakët.

Udhëtimi 2 ose më shumë ditë

Udhëtimi 2 për më shumë ditë? Për të bërë një udhëtim nga 2 në 6 ose edhe 30 ditë ose më shumë, ose nga Spanja ose Evropa, mund të mbështeteni tek ne; pasi që ne kryejmë këtë lloj udhëtimi shpesh me trajnerë ose autobusë në Madrid, me një itinerar që na dërgoni dhe ne do t'ju këshillojmë dhe do ta buxhetojmë atë sa më shpejt që të jetë e mundur; Është e përshtatshme për të dërguar reklamat tona, itinerarin e plotë, në adresën e emailit info@torresbus.es; detajuar çdo shërbim që do të kryhet çdo ditë, kështu që ata mund t'ju japin çmimin më të mirë optimizuar.

Shembull: Dia 1 Madrid - Valencia - Dita 2 Valencia - Barcelona - Dita Barcelona viziton 3 - 4 Dita Barcelona - Lourdes - Lourdes Dita 5 - 6 Dita Lordes - San Sebastian - Burgos - Madrid

Biznes, autobus dhe minibus me qira Madrid Torres Bus SL

Cila është më e mira çmimi për qira të minibusit ose me qira të autobusëve në Madrid ?

Pse të punësojë kompaninë e autobusëve Torres Bus?

      • Ne jemi profesionistë të kualifikuar, me eksperiencë të më shumë vitesh 50 të dedikuara për punën dhe thirrjen e transportit diskretional të udhëtarëve dhe udhëtarëve me rrugë. Në ekipin tonë ne kemi një gamë të gjerë dhe moderne të combis, furgona, minivans, mikrobus, minibusë, minibusë, trajnerë, trajnerë, duke ofruar një katalog të gjerë të mundësive për të kryer të ardhura të ndonjë prej automjeteve.

Më poshtë mund të shihni secilën nga automjetet që kemi në dispozicion për qira:

Me qira një minibus në Madrid Çfarë ofrojmë?

me qira sedan madrid 3 vende

me qira sedan madrid 3 vende

Makina luksoze - VIP

Makina luksoze me shofer, me kapacitet për pasagjerët 3 / 4, gëzojnë një shërbim privat, makinë me shofer, për martesën tuaj ose transferimin që në automjetin tonë të lartë do të shkoni të qetë.

kërkesë

Sheshe 7 Minivan

Duhet me qira një van, combi ose gjithashtu a minivan për të bërë një transferoj, transferimin e aeroportit ose të shkoni me fëmijët tuaj në një destinacion?

kërkesë

Minivan 7 VIP

Me qira VIP minivan në Madrid, për kompanitë, transferimin e menaxherëve, kongreseve ose thjesht beqar apo martese.

kërkesë

Linja me minibus 16 vende

Marrja me qira e minibuseve në Madrid, e lehtë, Torres Bus ju keni mini autobus ose ndershme për të gjitha llojet e ngjarjeve, transfertave, ekskursioneve dhe dasmave.

kërkesë

Vende VIP të Mikrob 16

Me rehati të pashembullt, tona qiraja e Vende me mikrobusë 16 vip, më i dukshmi ka karakteristikat më të fundit të rehatisë për një udhëtim më të rehatshëm dhe të këndshëm.

kërkesë

Vende VIP të minibusit 25

Bëni qiraja e minibuseve ose mini autobus 25 vende vip, për të qëndruar në tuaj udhëtim pune o kongres si rezultat i kësaj.

kërkesë

qiraja e minibuseve dhe minibuseve ndershme 16 vende

qiraja e minibuseve dhe minibuseve ndershme 16 vende

Minibuse 25 Squares

Të marrësh me qira qiraja e minibuseve ose mini-autobus 25 vende për martesë, kongrese, bashkim familjar është më e lehtë

kërkesë

Linja me minibus 35 vende

Minibusë me qira të 35 Plazas për grupe, shkolla, të gjitha llojet e ngjarjeve për t'u bërë me qiraja e minibusit ose e minibusit, Në përfundim kjo është një opsion i mirë.

kërkesë

35 trajneri vende VIP

Trajneri VIP me qira e mandateve 38 ose VIP minibus për shërbimet më elegante për të gjithë luksin

kërkesë

54 trajneri vende VIP

Rental Vende VIP të autobusëve 54 një rekomandim për udhëtime të drejtuesve, kompanive dhe ndoshta për klientët më të mëdhenj që kërkojnë.

kërkesë

Autobuza të mëdha të vendeve 54

Autobusi me qira 54 Plazas për pasagjerët e çdo lloji të ngjarjes dhe veçanërisht të rëndësishme për çmimet ekonomike

kërkesë

autobusë dhe trajnerë të vendeve të 70

Traineri merr me qira vende 70 Extra 15 metra të gjatë ku mund të mblidhni deri në sheshet 70 ose të jeni mysafirët e dasmës tuaj.

kërkesë

Së pari, kërkoni një buxhet të minibusit, pa angazhim, duke përshkruar llojin e shërbimit ose rrugën që dëshironi të bëni, martesën, udhëtimin, ekskursionin, transferimin e aeroportit, etj.

qiraja e trajnerit në Madrid me shoferin

qiraja e trajnerit në Madrid me shoferin

Gjithashtu të gjitha tonë flotën e trajnerëve, autobusëve, minibuseve, minibuseve dhe minibuseve ata kanë ajër të kondicionuar, ulëse mbështetëse, radio, MP3, DVD, dritare të lyer, detajet e lëkurës, frigorifer, WC (Vetëm në autobusë nga shinat 50 në 71), raftet e bollshme të bagazheve, kështu që nëse doni shërbime VIP me një nga autobusët tanë dhe ju doni të WIFI ju mund të kërkoni atë në kohën e buxhetit.

Biznes, autobus, minibus dhe minibus me qira Madrid Torres Bus SL

Stafi ynë është profesional, është në trajnim të vazhdueshëm, përveç kësaj ata janë njerëz, efiçiantë, por me dëshirën për të ndihmuar klientin, në çdo gjë që është në majë të gishtave të tyre, ne kemi shoferë me gjuhë, dygjuhësh (Spanjisht / anglisht) të nivelit të lartë, nëpërmjet kërkesës.

La klient Është e hollë, prandaj ne përpiqemi të zgjedhim kërkesën e klientit, duke këshilluar; për të zgjedhur gjithmonë opsionin më të mirë në mënyrë që kur të udhëtoni me tonë kompani të autobusëve ose të bëjë një qira trajner, mos u shqetësoni për asgjë; por vetëm për të shijuar tuajin udhëtimi, transferimi i aeroportit, hoteli, ekskursioni, dasma, bashkësi, Etj

Marrje me qira të autobusit dhe çdo shërbim transportin e udhëtarëve nga rruga më të përgjithshme.

Njohuritë dhe përvoja jonë në këtë sektor na lejojnë një kapacitet të lehtë dhe të shpejtë të përgjigjes, për rrjedhojë, gjithmonë mund t'i ofrojmë klientit, a me qira të autobusit me shërbimet e optimizuara, dhe cilësinë dhe çmimin më të mirë të tregut, gjithmonë sipas pretendimeve dhe kërkesës së buxhetit që na bëjnë klientët tanë.

Pse të marrësh me qira ose me qira një autobus, trajner ose mini-autobus në komunitetin e Madridit?

1.- Sepse ne japim njohuri profesionale në botën e transportit rrugor të udhëtarëve, tonë shoferët janë profesionistë dhe shërbimi i klientit tonë është i patëmetë; 24 orë në ditë dhe me këshilla të personalizuara.

2.- Sepse Ne kemi llojin e autobusit, minibus ose minibus që i përshtatet më mirë udhëtimit tuaj o shërbim, me teknologjitë më moderne në siguri dhe komoditet dhe gjithnjë me çmimin më të mirë.

3.- Sepse shoferët tanë profesionist gjithmonë gjurmojnë më të rehatshme dhe më të shpejtë, në mënyrë që të jetë në kohë në destinacion dhe gjithmonë vigjilentë me sigurinë tuaj.

4.- Sepse ne jemi një kompani me autobus, me qira të autobusit dhe ndershme ne kujdesemi për përzgjedhjen e automjeteve më të mira në mënyrë që në çdo rast t'i përshtaten klientit.

5.- Sepse Ne kushtojmë kohën e nevojshme për të krijuar rrugën ose shërbimin, duke e këshilluar klientin në opsionin më të mirë dhe gjithçka shkon në mënyrë të përkryer

me qira e autobusit, me qira me qira, me qira me autobus, minibus, minibus, me minibus, me qera mikrobusesh

autobus me qira, qira trajner, me qira autobus, ndershme, ndershme, qira minibus, me qera mikrobusesh

informacion e kompanive të jenë në gjendje të marr me qira një autobus mini

Kjo është arsyeja pse ne e konsiderojmë veten më të mirë ose alternativën më të mirë për ju, na telefononi dhe kontaktoni me ne

Mos hezitoni të na shkruani nga Whatsapp ose na telefononi në Telf. ​​+ 34 607372252 !!

Qiraja e minibuseve Dasma Madrid dhe Toledo